Benim Dünyam

30 Ekim 2012 Salı

Kocaman Sevgi Dolu Sıcacık Merhaba

Yıl 2009 ve ben ilk bloğumu açtığımda,sadece aklımda moda vardı.Aklıma gelen,hoşlandığım nette benim hoşlandığım ne varsa bu sayfamda paylaştım...
Ama zaman her nedense değiştiriyor insanı.Artık yeni meşgaleler arıyorsunuz kendinize..Ya da bir şeyler farklı arayışlara sürüklüyor.
Aradan geçen zamanda çok büyük değişiklikler oldu.Öncelikle 2.kez anne oldum iki tane dünya tatlısı oğlum var.Evimi taşıdım..Ve son 2 yıl boyunca sadece kendimi çocuklarıma adadım diyebilirim.
Kendimce baya köklü bir değişim oldu diyebilirim:)
Oğlumun birinci sınıfa başlaması ile ikinci oğlumun dünyaya gelip emekleme sürecine geçişi aynı anda oldu ve ben netten bir hayli uzaklaştım.Onlara daha iyi anne olabilmek,onları hayata daha iyi hazırlayabilmek için o çok severek yaptığım işten bile koptum.
Evdeydim artık ve sadece çocuklarım ve eşim vardı hayatımda.Evde geçen günlerimde de tabiki boş durmadım,kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım hobi olarak.Hiç durmadan ördüm ördüm:)
Önce hiç bir şey bilmeden net başına oturdum ve netten anlatımlı videoları seyrettim..Sonrasında zaten çorap söküğü gibi geldi devamı.
Bundan şikayetçi değilim,bilakis ürettiğim yada her yeni bitirdiğim el emeğimde bunu ben yaptım diyerek daha iyilerini yapma çabasına girdim.
Şu an halen evimdeyim ve büyük oğlum 8 yaşında 2.sınıfa gidiyor.Bu arada 4 hafta önce küçük oğlumun başına gelen vahim olay beni baya üzmüş olsada,halen üzerimden atmış olamasamda o şoku hayat halen gülümseyen gözlerle bakabiliyorum.
Oğlumun başına ne geldi:Evde abisi ile oynaşırken bacağının üzerine ters düşünce maalesefki bacağında kırık oluştu,yaklaşık 4 haftadır alçıda,inanılmaz kötü diyebildiğim günlerdi,hastahanede kalmamız,bacağının alçısına alışma süreci vs..beni baya yıprattı tabi minik kuzumuda!!Ama bugün aldığım doktorumdan haberler çok iyi yönde.Yani 18 gün sonra alçısı çıkacak birtanemin.
İlk günden başınızı baya şişirdim farkındayım.Bende çene bitmez tabi..
Geldim artık bol bol yazarım.
Sevgiyle Kalın!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder